• Tango Sadece Hareketler Değildir

    • Home
    • News
    • Single News

Blog

Daha Çok Dans Edelim

Tangojean kurulduğu zamandan bu yana birçok kişiyi tango ile tanıştırmış ve bu kişilerin birçoğunun da tango yapmalarının kursla sınırlı kalmayıp yaşantılarının bir parçası olarak görmelerini sağlamıştır. Bu alandaki başarımızı katılımcılarımızın birinci dersten itibaren milongalarda ve pratiklerde dans etmelerine borçluyuz.

Tangojean öğrencilerinin daha çok dans etmelerini teşvik etmek için 31 Mart 2016 tarihine kadar deneme çalışmasını yapacağımız bir uygulamaya başlıyoruz. Bu uygulamamızın içeriği aşağıdaki gibidir.

1) 5 Şubat Cuma milongamıza ve 16 Şubat Salı milongamıza misafirimiz olarak katılan tüm öğrencilerimiz ara vermeden katıldıkları milongalarda giriş ücreti ödemeyeceklerdir. Bu uygulama Cuma katılım gösteren öğrencilerimiz için cuma, salı katılan öğrencilerimiz içinde salı günleri geçerlidir.

2) Olası bir milongaya katılamayan öğrencilerimiz ise üst üste katıldıkları iki milonga sonrası (aynı gün olmak kaydıyla) bu hakkı kazanacaklardır.

3) Bu imkandan yararlanmak isteyenler saat 23:00 ten itibaren milongadan çıkış yaparken isimlerini ilgili arkadaşlarımıza kaydettirmeleri gerekmektedir. Kayıt ettirilmemesi durumunda hakları yanacaktır.

4) Canlı müzikli ya da maestroların gösterilerinin olduğu milongalar bu uygulamaya dahil olmayıp o etkinliğin ücretlendirmesi geçerlidir.

5) Tango derslerimize kayıtlı olan öğrencilerimiz için geçerlidir.

Soru ve görüşleriniz için bizimle 0(542) 245 5554 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Bu çerçevede 16 Şubat Salı milongamıza tango kursumuza kayıtlı tüm öğrencilerimiz davetlidir.

Comments are closed.