Kurumsal Tango Kursu

Çalışanlarımızın bireysel farkındalık ve iletişim yetilerini arttırmak için TANGO!

Dersler 1 hafta sonu (Cumartesi ve Pazar olmak üzere) günde 3 saat (toplam 6 saat) uygulamalı ders ve 4 saatlik pratiklerden oluşacaktır.(*)

Dersler Tangojean Stüdyo’nun Beyoğlu’ndaki dans salonunda verilecektir.  Ders aralarında çay/kahve atıştırmalık ikramı yapılacaktır.

*Kurumunuzdan gelecek öneriler doğrultusunda değişiklik yapılabilir.

Neden Tango?

Tangonun iş yaşamıyla ve de hayatın bütünüyle bire bir benzediğini söylüyoruz. Sadece dans etmeyi değil empatiyi, farkındalığı, iletişimi ve ekip çalışmasını öğretiyoruz.

Denge İçin

Kendi ayaklarınız üzerinde sağlam durmak önemli. Dengedeyseniz verimlisiniz, dengedeyseniz açıksınız, dengedeyseniz problem çözebilirsiniz… Biz size dengede durmayı, dengeyi bulmayı, dengede kalmayı öğretiyoruz.

Farkındalık İçin

Tangonun matematiği hayatın matematiği gibidir. Nasıl dans ediyorsanız öyle yaşıyorsunuz!

İletişim İçin

Tango, bir iletişim biçimidir. Tıpkı bir lisan gibi yapısı vardır ama ezber içermez.  Çalışanlarınızın sağlıklı iletişim kurmasına yardımcı olur. Tango ile size tüm duygularınızı ifade edebilmeyi, duygularınızı dışarı yansıtabilmeyi öğretiyoruz.

Ekip Çalışması İçin

Partnerleriyle, pistteki diğer dansçılarla ve müzik ile uyumlu hareket etme, hoşgörü ve saygı… Tangoda olduğu gibi işlerini ahenkle ve tutkuyla yapan, yaratıcı, çevresiyle uyumlu çalışan ekipler yaratmayı öğretiyoruz.

Bir cevap yazın