Perşembe – Milonga Gold

[gym_panel titlepanel=”Perşembe – Milonga Gold” teacher=”Tangojean Ekibi” calendar=”Her Perşembe” clock=”21:30 – 00:30″ location=”Tangojean Kulüp – Beyoğlu, İstanbul” pricing=”Rez: +90 (543) 245 5554″ buttonlink=”http://tangojean.net/milongalar/” button_title=”TÜM MİLONGALAR”]

1 EYLÜL 2016 tarihi itibari ile milongamız devam etmemektedir. Salı ve Cuma milongalarımız için buradan bilgi alabilirsiniz.

Perşembe Milonga Gold, İstanbul milongaları içinde bir ilk.  Tangosunu ilerletmeye devam eden orta seviye tangocuların danstaki akıcılıklarını artırmayı,tangonun ritüelleriniöğrenmelerini ve tango öğrenme süreçlerini hızlandırmayı hedeflemektedir. Elbette milongamızda her seviyeden tangocuyu da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Gecemizin giriş ücreti yerine sizden bugüne özel bir minimum tüketim yapmanızı istiyoruz. İçecek ya da yiyecek menümüzden en az 10 lira tüketim yapmanız yeterlidir.

Tangojean Tango Kafe her gün 16:00’dan itibaren kapılarını tangoculara açarak Buenos Aires’in havasını İstanbul’a taşıyor.