Tango Dersi

AYLIK 120 TL'YE (180 TL YERİNE) HAFTADA 5 SAAT TANGO

Tangojean’de aylık 120 TL’ye (180 TL yerine) haftada 5 saat dans etme fırsatına sahipsiniz.

Buenos Aires’liler “Tango ile zamanın durduğunu hissediyoruz, bu yüzden pistte saatin tersi yönünde hareket ediyoruz.” derler. Siz de bir an için koşturmacanın arasında zamanı durdurun ve tango yapın.

6 aylık (24 hafta) eğitim programımız haftada iki ana dersi ve eğitmenlerimiz gözetimindeki 3 saatlik pratiği içeren toplam 5 saatlik bir programdır. Standart okullarda haftada bir ders ücretlerinden bile daha uygun, aylık 120 TL’ye gelen bu indirimli paketimizden faydalanarak, Tangojean’in kişiye özgü eğitim modeliyle tangoyu kelimesi kelimesine öğrenebileceğiniz yerde, Tangojean’de, tangonun tadına varırsınız.

Tüm paketlerimizi incelemek için tıklayınız

GSM, WHATSAPP : 0(543) 245 5554

Tango dersi almak sayılar sayarak figür ezberlemek değildir! Bir iletişim dili olarak da tanımlayabileceğimiz tango, partnerler arasında bedensel mesajlarla iletişim kurarak müzikle birlikte doğaçlama ve uyumlu hareket etmeyi gerektirir. Bunu öğrenebilmek için tango dersi eğitim modelinin ezberden uzak olarak katılımcının yaratıcılığını ortaya çıkartacak biçimde tasarlanmalıdır.

Tangoda da figür ezberletmek yerine Tangojean, teknikleri analiz etme yetisini öğrencilere kazandırmaktadır.  Yere sağlam basan kadın dansçılar, anlatmak istediğini doğru iletişim kanalları ile ifade eden erkek dansçılar yetiştirmiş olmak bizim biçin başarının ölçüsüdür.

Tango Dersi

Tango dersi programımız, teori ve pratik arasında denge sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tangonun dans içindeki disiplinlerarası niteliği nedeniyle eğitim sistemimiz, öğrencilere sağlam bir teorik alt yapı ve estetik bir duruş kazandırırken; aynı zamanda tango hakkında entelektüel bir donanım sağlamayı hedeflemektedir.

Öğrencilerimizin temel adım prensipleri yanı sıra colgada, sacada, barrida, volcada gibi teknikleri öğrenirken, müzik ve tango kültürü hakkındaki donanımlarını da geliştirerek zarif birer “sosyal dansçı” haline gelmelerine yönelik bir eğitim programı uygulanmaktadır.