Tango Kursları

Tango kurslarımız her seviye için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmekte. Tangoya yeni başlayacaklar için açılan sınıflarımızın bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Devam etmekte olan diğer seviyelerdeki tango derslerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ TANGO SINIFI - HAFTAİÇİ

  • İrfan Yüksel
  • Kasım - Çarşamba - Pazar
  • Çarşamba: 19:30 - Pazar 17:00
  • Tangojean
  • Kredi kartı ile taksitli ödemeler

KAYITLAR DEVAM EDİYOR. Yeni hafta içi başlangıç seviyesi tango kursu sınıfını 5 Kasım Çarşamba günü açıyoruz. Saat 19:30’da başlayacak çalışma saat 20:30’a kadar sürüyor. İndirimli olarak kayıt olabileceğiniz çalışmamızın standart pakete (Pugliese Paket) dahil tango pratik dersi Pazar 17:00 –  21:00 saatleri arasında tüm eğitmenlerimizin katılımı ile gerçekleşmektedir.

Zaman sınırı olan katılımcılarımız için farklı paket seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunları tango ders ücretlerimizi paylaştığımız sayfadan inceleyebilirsiniz.

Tango ile tanışmak ve kişisel gelişiminizle birlikte sosyal yaşantınıza katacağı katkıları edinmek için tango kurslarımızda yerinizi alın.

Tango kursları ne kazandırır diyorsanız sizi blogumuza bekliyoruz.

tango kursları. tangojean

Tango Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.

Tango kursu seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir çok kriter bulunmaktadır. Ders alacağınız kursun fiziksel özelliklerinden eğitim programına eğitmenlerinden bulunduğu konuma kadar değerlendirmeye alacağınız bu konu başlıkları nelerdir merak ediyorsanız sizi şöyle alalım

Neden Tangojean' i seçmelisiniz?

Her Şeyiyle Yasal

Nitelikli bir eğitim, çalışma şartlarının kalitesi ve güvenliğiniz için elimizden geleni yapıyoruz. Gerek belediye gerekse Gençlik İl Spor Müdürlüğü’nün talep ettiği tüm koşulları sağlayan İstanbul’un yasal ilk tango okulu.

Etkinliklerde Standart Kalite

Gerek dersler ve diğer çalışmalar gerekse milongalarımızda her zaman kaliteli ve standardı koruyan hizmet.

Zaman Tasarrufu

Sizin için en etkin programı uygulayarak verimli eğitimle zaman kazandırıyoruz.

Teoriden Pratiğe

Kurslarımızda öğrendiğiniz bilgiyi hem kulübümüzün imkanlarını kullanarak hızla uygulayabilir, hem de bu bilgi ile dünyanın her yerinde keyifle tango yapabilirsiniz.

Neden Tangojean'i seçtiler

Erdem Özer - Öğretmen

“Henüz bir derse katılmış heyecanlı tangocularla, yılların vermiş olduğu tecrübe ile dansın doruk noktalarında gezen usta tangocuları aynı milongalarda buluşturan nadide mekan. Hocalar; sizi kalıplarla sınırlamak yerine , özgün dansını yaratmanızı sağlayacak teknikleri sizlerle paylaşıyor.”

Meral Kozal - Turizm

“Bir kere tanışınca içinize garip bi şekilde işleyen ve bıraksanız bile günün birinde geri döneceğinizi bildiğiniz o güzel dansın , tangonun ve kültürünün benimsetildiği, dansla bütünleşmiş mekan…”

Aras Sayın - Öğrenci

“Dans etmek isteyen herkesin mutlaka uğraması gereken mekan. Ayrıca çok güzel bir atmosferi ve inanılmaz ilgili eğitmenleri var. Kahvesi ve şarabı da kesinlikle denenmeli.”

Selin Soylu - Grafik Tasarımcı

“Tango için düşünülmüş bir mekan, samimi bir ortam, güler yüzü dostlar.”